Harmonogram form wsparcia 

„Języki Branżowe i Umiejętności Cyfrowe dla Mieszkańców Dolnego Śląska”

Poniżej znajdą Państwo harmonogramy form wsparcia dla poszczególnych grup 

Grupa I N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: MCK MBP Grunwaldzka 26; 58-340 Głuszyca

  • Pobierz harmonogram

Grupa I A

Grupa II N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: CK MBP, 3 Maja 10, 57-250 Złoty Stok

  • Pobierz harmonogram

Grupa II A

Grupa III N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: CK MBP, 3 Maja 10, 57-250 Złoty Stok

  • Pobierz harmonogram

Grupa III A

Grupa IV N

 

Grupa IV A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: Świetlica wiejska; Unisław Śląski

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa V N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: Świetlica wiejska; Dzikowiec; 57-400 Nowa Ruda

  • Pobierz harmonogram

Grupa V A

Grupa VI A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: CK MBP;  3 Maja 10;57-250 Złoty Stok

  • Pobierz harmonogram

Grupa VI N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: Kryta Pływalnia; ul.Jana Pawła II 4,  sala nr 211, 57-300 Kłodzko

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa VII N

 

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: Noworodzka Szkoła Techniczna; ul.Stara Droga 4; 57-401 Nowa Ruda

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa VII A

  • Język angielski A2 

  • Miejsce realizacji: Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70;                  58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram

  • Aktualny harmonogram

 

Grupa VIII A

Grupa VIII N

  • Język niemiecki  A1  

  • Miejsce realizacji: Centrum Kultury; ul.Sportowa 43; 58-379 Czarny Bór

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa IX A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: Kudowskie Centrum Kultury i Sportu, ul. Główna 43, 57-350 Kudowa Zdrój

  • Pobierz harmonogram

Grupa IX N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: Centrum Kultury; ul.Sportowa 43; 58-379 Czarny Bór

  • Pobierz harmonogram

Grupa X A

  • Język Angielski A1 

  • Miejsce realizacji: Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70;  58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram 

 

Grupa X N

  • Język niemiecki A1  

  • Miejsce realizacji: Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70; sala nr 6; 58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram
     

Grupa XI A

 

Grupa XII A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: Miejska Biblioteka Publiczna; ul. Bohaterów Getta 10, 57-400 Nowa Ruda

  • Pobierz harmonogram


Grupa XIII A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: Sala Szkoleniowa, ul. Ziębicka 58, 57-200 Ząbkowice Śl

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa XIV A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: CK MBP;3 Maja 10;57-250 Złoty Stok

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa XV A

  • Język angielski A2  

  • Miejsce realizacji: Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70; 58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram

 

Grupa XVI A

  • Język angielski A1  

  • Miejsce realizacji: Sala Szkoleniowa, ul. Ziębicka 58, 57-200 Ząbkowice Śl

  • Pobierz harmonogram

Grupa XVII A

  • Język angielski A2  

  • Miejsce realizacji: Sala Szkoleniowa, ul. Ziębicka 58, 57-200 Ząbkowice Śl

  • Pobierz harmonogram

Grupa XVIII A

  • Język angielski A1

  • Miejsce realizacji: Sala Szkoleniowa, ul. Ziębicka 58, 57-200 Ząbkowice Śl

  • Pobierz harmonogram

Grupa XIX A



Grupa XX A

  • Język angielski B1

  • Miejsce realizacji: Sala Szkoleniowa,  ul. Zakładowa 2,  57-215 Srebrna Góra

  • Pobierz harmonogram

 

SZKOLENIE KOMPUTEROWE

I GRUPA

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: Biblioteka Publiczna; Dzikowiec; 57-400 Nowa Ruda

  • Pobierz harmonogram


II GRUPA

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70; 58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram


III GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: Kryta Pływalnia; ul.Jana Pawła II 4,  sala nr 208, 57-300 Kłodzko

  • Pobierz harmonogram


IV GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: Regionalna Szkoła Turystyczna aleja Wojska Polskiego 23, 57-320 Polanica-Zdrój

  • Pobierz harmonogram

V GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • Miejsce realizacji:Gimnazjum Gminne im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie; ul.Ząbkowicka 70;                  58-200 Dzierżoniów

  • Pobierz harmonogram

VI GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • Miejsce realizacji: Noworudzka Szkoła Techniczna; ul.Stara Droga 4;57-401 Nowa Ruda

  • Pobierz harmonogram


VII GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: CK MBP; 3 Maja 10;57-250 Złoty Stok

  • Pobierz harmonogram

VIII GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: ul. Polna 5, 57-540 Lądek-Zdrój

  • Pobierz harmonogram

IX GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji: ul. Polna 5, 57-540 Lądek-Zdrój

  • Pobierz harmonogra

X GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji:  57-300 Kłodzko Ul. Objazdowa 11/2

  • Pobierz harmonogram


XI GRUPA SZKOLENIE KOMPUTEROWE

  • SZKOLENIE KOMPUTEROWE 

  • Miejsce realizacji:  57-300 Kłodzko Ul. Objazdowa 11/2

  • Pobierz harmonogram